Casa Da Montanha Floripa Hotel
Casa Da Montanha Floripa Hotel Florianópolis is gelegen op ongeveer 6 km van het Audiovisueel Museum, wat een uitstekende plek is om cultureel bewustzijn te vergroten. Er is ook privéparkeren.
Het pension is gelegen binnen het bereik van Square SC. Het hotel ligt in de buurt van natuurlijke bezienswaardigheden zoals de Botanische Tuin van Florianopolis 4 km) en Praia de Sambaqui 4,1 km). Casa Da Montanha Floripa bevindt zich op ongeveer 15 minuten rijden van het Kunstmuseum van Santa Catarina en andere belangrijke bezienswaardigheden van Florianópolis. De bushalte Rodovia Virgilio Varzea is binnen een straal van 450 meter.
Beppe Lanches biedt een selectie van gerechten op loopafstand van ongeveer 14 minuten ervandaan.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat is het dichtstbijzijnde treinstation bij Casa Da Montanha Floripa Hotel?
Het dichtstbijzijnde treinstation is Main Bus, op ongeveer 10 minuten rijden van Casa Da Montanha Floripa Hotel. - 🚗
Kan ik mijn auto vlakbij Casa Da Montanha Floripa Hotel parkeren?
Casa Da Montanha Floripa Hotel biedt een gratis priveparkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Casa Da Montanha Floripa Hotel uitchecken?
Klanten van Casa Da Montanha Floripa Hotel moeten klaar zijn om om 11:00 uit te chechken. - ❓
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden die worden aangeboden in Casa Da Montanha Floripa Hotel?
Gratis annuleringsvoorwaarden wordt verstrekt aan de gasten van Casa Da Montanha Floripa Hotel. Neem voor meer informatie contact op met de hoteldirectie.